Wersje językowe
Współpraca B2B

PROJEKTY NA ŻYCZENIE

Jeśli przyszło Ci do głowy, że w firmie fajnie by było mieć coś, co sprawi, że pomyślisz sobie „bHawo my!”, coś, czego nie ma nikt inny, napisz na: HELLO@ZOOKSY.EU albo zadzwoń pod +48 888 718 231. Pomyślimy i zrobimy coś WOW! Albo nawet więcej.

I druga sprawa. Gdyby na przykład Twoi podwykonawcy mieli ostatnio nie po drodze z jakością albo terminami, albo w ogóle przyszedł czas na ich zmianę – zadzwoń lub napisz. Mamy wrażenie, że z łatwością obierzemy wskazany przez Ciebie kierunek albo pomożemy Ci wyznaczyć nowy.

___


CHCĘ SPRZEDAWAĆ ZOOKSY U SIEBIE!

Nic prostszego - odezwij się i powiedz nam o tym! Możesz to zrobić na dwa sposoby – to znaczy, że możesz napisać, a potem wysłać maila na adres HELLO@ZOOKSY.EU albo zadzwonić pod numer +48 888 718 231. A potem my się z Tobą skontaktujemy i razem wybierzemy idealny moment, by się spotkać na przykład przy kawie czy herbacie i pogadać o naszych wspólnych planach na przyszłość, zwanych także interesami. I, dajemy słowo, wszyscy będziemy zadowoleni, bo otrzymasz INDYWIDUALNE WARUNKI I TAKIE WŁAŚNIE CENY – w końcu nasz Klient, nasz ziom!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl