Wersje językowe
Nasze realizacje

SKARPETY ANTYPOŚLIZGOWE

Projektujemy i produkujemy skarpety antypoślizgowe idealne do ćwiczeń w parkach trampolin, salach akrobatycznych i tanecznych, a także do sali dedykowanych jodze, treningowe callanetics czy stretchingowi.

Jesteśmy otwarci na kreatywność, więc oddamy naszą technologię w Twoje ręce - wyprodukujemy dla Ciebie dokładnie takie skarpetki, jakie sobie wymarzysz! Realizujemy nawet najbardziej zaskakujące oczekiwania dotyczące wzornictwa, kolorystyki i brandingu, z zachowaniem naszych standardów, które są gwarancją jakości bezpieczeństwa użytkowania.

···

Ubieramy eventy od stóp do głów

···

JAKOŚĆ - CERTYFIKOWANA PRZĘDZA

Nasze skarpetki z antypoślizgami, powstają wyłącznie z certyfikowanej przędzy Oeko Tex Standard 100, zaś warstwa antypoślizgowa tworzona jest z dwuskładnikowej warstwy farby na bazie polimerów silikonowych – jest ekologiczna i nieszkodliwa dla zdrowia, o czym świadczy certyfikat Global Organics Textile Standard.


To właśnie dlatego, do produkcji skarpet antypoślizgowych zdecydowaliśmy się na farby silikonowe a nie plastizolowe, które są stosowane powszechnie i których trwałość pozostawia bardzo wiele do życzenia! Ponadto są produkowane w Europie, sprawdzają się w działaniu oraz gwarantują zachowanie jakości wydruku – praktycznie bez względu na projekt!


MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

  • nasze nadruki pozbawione są PCV, metali ciężkich oraz ftalanów
  • wydruki zachowują maksymalną elastyczność
  • mamy możliwość drukowania na materiałach wrażliwych na wysokie temperatury
  • posiadamy technologię umożliwiającą druk na odzieży sportowej


SPRYTNE ROZWIĄZANIA

Skoksy powered by Zooksy to skarpetki wyjątkowe pod każdym względem – także stosunku jakości do ceny, który osiągnęliśmy dzięki zaangażowaniu, połączeniu zdobytej wiedzy, doświadczeń z najnowszą technologią produkcji. Jednym słowem – dziś na polskim rynku są nasze skarpetki z antypoślizgiem, a potem długo-długo nic.

Wybór Skoksów do Twojego parku trampolin, sali ćwiczeń, sali tanecznej czy innego dowolnego projektu, który chcesz zrealizować to dobra decyzja z jeszcze jednego powodu – razem z indywidualnym projektem sprzedamy Ci know how i sprytne rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci docenią nie tylko wzornictwo, ale także i funkcjonalność Twoich skarpetek!

···

Nasza linia produkcyjna to prawdopodobnie najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do produkcji skarpet antypoślizgowych w tej części Europy

···

REALIZACJE

HANGAR 646

Hangar 646 to pierwsza w Warszawie sieć parków trampolin, czyli miejsc łączących sport z rekreacją. Od otwarcia w 2015 roku hangar stał się jednym z najbardzej rozpoznawalnych obiektów sportowych w Polsce, do którego codziennie przychodzą setki osób – zarówno dorosłych jak i dzieci.


Kiedy szukaliśmy firmy, która wyprodukuje skarpety antypoślizgowe do naszego pierwszego parku trampolin mieliśmy duży problem – z jednej strony mogliśmy zamówić je z Chin, co wiązało się z ogromnymi zamówieniami i stresem dotyczącym ciągłości dostaw, z drugiej próbując znaleźć firmę w Polsce nikt nie chciał uwierzyć w nasz pomysł nie widząc w nim potencjału. Daria i Dominik byli jedynymi osobami, które w nas uwierzyły i jako jedyni spełniali nasze wymagania co do jakości skarpet, które chcieliśmy wyprodukować. Zainwestowali w potrzebny sprzęt do tego by w jednym zakładzie produkować skarpety i nałożyć na nie warstwę antypoślizgową. Od tamtego czasu otworzyliśmy drugie miejsce, a zaraz otwieramy trzecie. Nasza współpraca ciągle się rozwija i jesteśmy w trakcie wymyślania nowych produktów dla naszej firmy.

www.hangar646.pl

JUMP BERLIN (MY JUMP)

Jump Berlin to niemiecka sieć parków trampolin, w których bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Miejsce w którym niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie - łączy dobrą zabawę z aktywnym spędzaniem czasu. W tym dużym krytym parku trampolinowym można nie tylko skakać, ale także wybierać różne kursy, takie jak Fitness Jump dla sportowców, Freestyle Jump dla akrobatów, a nawet usługi takie jak Party Skacz dla ludzi świętujących urodziny. Istnieją również warsztaty Freestyle i Saturday Night Jump, które łączą rytmy disco ze skakaniem na trampolinach. W ofercie znajduję się również Class Jump jest to program dla szkół.


TROCHĘ HISTORII

Pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła produkcję skarpet z antypoślizgiem były Zooksy – rodzinna firma znana przede wszystkim z kolorowych, koncepcyjnych produktów, czyli my. Zaczęliśmy w 2014. Od tamtej pory stworzyliśmy specjalną, dedykowaną skarpetkom z antypoślizgiem, linię produkcyjną, wyselekcjonowaliśmy przędze, razem z chemikami opracowaliśmy materiały do tworzenia warstwy antypoślizgowej i z ekipą trenerów sprawdziliśmy w działaniu kilkanaście modeli.

Dzięki temu mamy zaszczyt i wielką radość przedstawić Wam Skoksy powered by Zooksy – nową i jedyną posiadającą wszystkie certyfikaty markę w Polsce, która produkuje skarpetki z antypoślizgiem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl